Назад
Назад
Як це, користуватись препаратом Emdogain 25 років? Про очікування і реальність з перших вуст
Пародонтологія
08 квітня

Спеціально до 25-річчя Emdogain ексклюзивна думка про цей препарат від провідного італійського професора Філіппо Ґраціані.

За 25 років своєї присутності на комерційному ринку, препарат Emdogain завоював довіру тисячі пародонтологів, хірургів, імплантологів та стоматологів по всьому світу.

Поважні лідери в галузі регенеративної стоматології довіряють препарату Straumann® Emdogain® задля покращення клінічного результату при різноманітних показаннях до лікування.

Кар'єра Філіппо Ґраціані розпочалася, коли йому було 22 роки, після того, як він побачив, як завідувач кафедри професор Ґабріеле читав лекцію про хірургію ротової порожнини та щелепно-лицеву хірургію. Філіппо закохався в хірургію та попросив професора стати керівником його наукової роботи. З того часу він розвивався, розпочав навчання в аспірантурі та крок за кроком збодував професіні навички.

З особливою гордістю професор згадує отримання унікального гранту для розвитку центру пародонтальної медицини. Він купив стоматологічні крісла, оплатив зарплату стоматологам і асистентам та створив невеликий центр, який став основою всіх його подальших досліджень.

Філіппо розказав, що чітко пам'ятає перший випуск Журналу Клінічної Пародонтології з яскраво оранжевою обкладинкою, де і був представлено препарат Emdogain.

Це було в 1997 році, і хоча професор здобув свою спеціальність в 2001, він вже тоді багато дискутував про цей продукт.

Сьогодні Філіппо постійно застосовує Emdogain, як при хірургічному втручанні, так і при нехірургічних процедурах.

Він також застосовує препарат Emdogain під час нехірургічних процедур для кишень, що мають глибину понад 6 мм, а також під час хірургічної регенерації.

Також можна дізнатися з його публікацій, що професор застосовує його для фуркації коренів, надкісткових та внутрішньо-кісткових дефектів. 

Професор також зауважив, що успіх препарату Emdogain полягає в його унікальності. Він суттєво зменшує тривалість лікування та усуває труднощі процесів трансплантації та адаптації мембрани.

З власного досвіду, професор також дав поради молодом спеціалістам, які тільки починають свою кар'єру.

Філіппо наголосив, що все дуже просто: таланту не існує. Крапка! Щоб ви не робили, вам в силі це покращувати щодня та ви можете обирати нові висоти щодня. В певні моменти вам це буде вдаватися, в інші ви жалюгідно провалитесь — це не має значення, вам не слід керуватися принципом невдахи: ви прокидаєтеся та обираєте бездоганність. Не існує таланту, це просто вибір!


Згорнути
Розгорнути
123
Ой, згадав!