Назад
Назад
7 причин використовувати ProArch з BLX імплантатом
Імплантологія
06 листопада

Які переваги використання рішення Pro Arch Straumann® із системою імплантатів BLX Straumann®?

Щоб знайти відповідь на це питання, ми попросили активних користувачів розповісти нам про свій досвід, і обрали найбільш цінні особливості імплантатів BLX для протезування беззубих пацієнтів. 

Представлена система імплантатів BLX додатково збільшує якість рішення Pro Arch для відновлення повного зубного ряду. Система імплантатів BLX пропонує цілий ряд інструментів для ефективного, гнучкого та впевненого лікування складних випадків. В цій статті ви знайдете рейтинг найбільш цінних особливостей методики Straumann® Pro Arch BLX, який складений згідно результатів опитування пацієнтів. 

Причина #7: Наявність оптимізованого портфоліо абатментів з гвинтовою фіксацією

Заокруглені та тонкі абатменти, що фіксуються під кутом, максимально збільшують простір для м'яких тканин. 

Єдина система з'єднання зменшує кількість абатментів і, одночасно, залишає відкритими всі клінічні методи лікування. Конструкцію слід закручувати із зусиллям до 35 Нсм — аналогічно, як і всі фінальні абатменти BLX.  

Причина #6: Імплантат з діаметром 3.75 мм підходить при будь-яких показаннях

Тонке тіло імплантата, діаметром 3.75 мм та повністю конусоподібний дизайн, дає можливість використовувати протоколи із збереженням кістки при будь-яких показаннях. 

Ще більше впевненості додають високоякісні механічні властивості матеріалу Roxolid®  Straumann. 

Причина #5: Поверхня SLActive® працює навіть у пацієнтів з групи ризику

SLActive® - поверхня преміум якості, яка покращує регенерацію кістки та зменшує період загоєння. Навіть пацієнтів з групи ризику (після опромінення чи з цукровим діабетом) можна лікувати із впевненістю та прогнозованістю. 

Причина #4: Широкий вибір імплантатів з одним єдиним з'єднанням

Портфоліо, яке складається з 42 імплантатів та лише одного з'єднання для будь-якого діаметру означає ефективний вибір абатменту, просте зберігання та надійний робочий процес. 

Причина #3: Єдина система імплантатів підходить для протезування цілого зубного ряду практично при усіх клінічних показах

Імплантат Straumann® BLX було розроблено для досягнення первинної стабільності у різних кісткових тканинах. Завдяки оптимізованому дизайну різьби він підходить як для нижньої, так і для верхньої щелепи. 

Широкий вибір доступних діаметрів (7) та довжин (від 6 до 18 мм) гарантує високий рівень адаптації до анатомічних особливостей пацієнта. 

Причина #2: Динамічний менеджмент кістки для підвищення контролю зусилля фіксації імплантату при досягненні первинної стабільності

Прогресивна подвійна різьба прорізає тверду кістку та ущільнює м'яку кістку для рівномірної конденсації разом з повною остеотомією. Двонаправлені ріжучі елементи забезпечують оберти вперед і назад і, таким чином, контролюється фінальне зусилля фіксації. 

А нові інструменти VeloDrills з ріжучим геометричним дизайном та особливою поверхневою обробкою зменшують тертя, полегшують видалення кіствої стружки, забезпечують низько термічне свердління, що унеможливлює перегрівання кістки та спрощується протокол свердління. 

Причина #1: Дизайн імплантата розроблено для досягнення первинної стабільності

Змінний дизайн різьби імплантата BLX, в поєднанні з тонкою конусоподібною серцевиною імплантата було розроблено для досягнення високої первинної стабільності навіть в складних ситуаціях. Зменшений діаметр шийки допомагає контролювати зусилля закручування імплантата та зменшує тиск на кортикальну кістку. 

Але продукти Straumann® Pro Arch BLX пропонують куди більше переваг, які не ввійшли до переліку “Топ 7”. Наприклад, скорочений крок свердла, з'єднання TorcFit™ (внутрішнє конусоподібне з'єднання для будь-якого діаметру імплантату), матеріал Roxolid® для меншої інвазивності, хірургічна касета малого розміру та інші. 

Зацікавлені отримати більше інформації та спробувати продукти Straumann® BLX на практиці? 

Скористайтеся нашою спеціальною пропозицією та спробуйте новий рівень ефективності, гнучкості та впевненості! 


Згорнути
Розгорнути
123
Ой, згадав!