Назад
Назад
Українські стоматологи зібрали 1 млн гривень на відновлення усмішок Захисникам
Маркетинг
18 квітня

1 квітня 2023 року відбулася благодійна конференція "Стоматологія: складний вибір сьогодення", яка зібрала власників та СЕО провідних стоматологічних клінік з усієї України. На події були присутні стоматологи з Києва, Харкова, Львова, Херсону, Одеси та інших міст – усього понад 150 учасників. Зібрані на заході кошти – 1 000 000 гривень – пішли на рахунок БФ Dental Help UA та будуть спрямовані на стоматологічне відновлення нашим воїнам.

Більшість з присутніх на події вже майже рік активно сприяють реабілітації військових в рамках проєкту "Поверни усмішку Герою" від Dental Help UA. На сьогодні до цієї благодійної ініціативи вже долучилися 230 клінік та 11 лабораторій з 27 міст України. Більше 700 військових отримали чи отримують якісне стоматологічне лікування. Імпланти для лікування надала компанія Straumann.

Своїми кейсами реабілітацій з учасниками ділилися лідери стоматологічної галузі: Лариса Дахно, Анатолій Токар, Руслан Ратушнй, Олександр Прикидько, Ігор Білоцерківський, Юрій Обухівський, Віорел Радукан, Влад Кушнірук, Сергій Грибовський. На запрошення взяти участь у конференції відгукнувся Віталій Дейнега, заступник Міністра оборони України, волонтер, громадський діяч, засновник благодійного фонду "Повернись живим". Модерував подію Артем Дубнов.

"Метою заходу було не лише зібрати кошти, а й також підняти важливі питання стоматологічного волонтерства. Вже сьогодні ми бачимо ті виклики, з якими стоматологічна галузь зустрінеться найближчим часом. Де і як залучати кошти, аби покривати потреби у якісному лікуванні захисників, кількість яких лише зростатиме? Як стоматологічні клініки мають адаптуватися до особливих потреб воїнів з інвалідністю внаслідок втрати кінцівок?

Як мотивувати команду і зберігати мотивацію власнику клініки, адже ми розуміємо, що війна – не спринт, а марафон тощо. Саме ці важливі питання нам потрібно підіймати за участі усіх учасників процесу: фахівців, військових, держави, партнерів.Стоматологічне здоров‘я та посмішка є потужним додатковим джерелом сили для воїнів жити далі. Переконана, що сьогодні було зроблено великий крок у цьому напрямку", – прокоментувала Олена Полікарчик, засновниця БФ Dental Help UA.

Інформація з відкритих джерел:
Obozrevatel
Hmarochos


Згорнути
Розгорнути
Підтвердіть, що ви не робот
123
Ой, згадав!