Назад
Назад
Як вирішити проблему переднього прикусу елайнерами?
Ортодонтія
15 лютого

Представляємо вам кейс "Лікування переднього прикусу за допомогою елайнерів ClearCorrect" від Джулі Енн Стеґґерс, доктора стоматологічних наук, магістра ортодонтії.

15-річна пацієнтка звернулася за ортодонтичним лікуванням зі скаргою “що її ікло не на своєму місці”. Спочатку, дівчині запропонували традиційні незнімні апарати.

Проте, лікар швидко відмовився від такої опції, оскільки пацієнтка соромилась своєї посмішки і не хотіла засмучуватися ще й через брекети. 

Саме тому лікар обрав альтернативний план лікування з використанням прозорих елайнерів ClearCorrect.

В пацієнтки не було жодних патологій та стоматологічних захворювань, крім, мінімальної кількості альвеолярних ясен на центральних різцях нижньої щелепи. Дотримання гігієни ротової порожнини було відмінним. Стосовно скелетної будови, то вона в неї була І класу із співвідношенням молярів І класу. 

Праве ікло верхньої щелепи створювало неправильний прикус, а різці верхньої і нижньої щелепи були нахилені. Скупчення зубів було помірним у верхній дузі та легким у нижній. 

Далі на фото зображено розташування зубів перед початком лікування.

Але давайте погодимось, про елайнери цікавіше дізнатися на практиці! А найкраще навчання - звісно тільки практичне. 

Саме тому команда Push Orthodontics ділиться знаннями, допомагає краще зрозуміти філософію елайнерів та лікувати впевнено.

Ексклюзивно для стоматологів -  розказують та діляться секретами кращі міжнародні спікери.

Старт 17 березня 2021 року. Не пропустіть!

Після завершення обстежень та отримання інформованої згоди, лікарі розпочали лікування 0 фази. 

0 фаза — важливий крок, оскільки дозволяє пацієнту звикнути до носіння елайнерів без больових відчуттів в зубах, які пов'язані з рухом зубів, і зазвичай починаються з елайнерами 1А. 

Елайнери 0 фази також дають змогу лікарю перевірити прилягання елайнерів перед виготовленням лікувальних елайнерів.

У випадку, якщо виникне проблема прилягання елайнерів 0 фази, лікар зможе зробити нові відбитки або скани зубів. 

В такий спосіб можна зекономити вартість виготовлення нових лікувальних елайнерів через неточний первинний шаблон. 

Керування витратами — це те, що дає змогу ClearCorrect запропонувати продукт виняткової якості за вартістю нижчою, ніж у конкурентів. 

Починаючи з елайнера 1А, по два нових елайнера призначалося за раз, кожен з яких необхідно було носити протягом трьох тижнів. Кожна фаза лікування передбачала чотири набори елайнерів. Під час 2 фази на ліве ікло верхньої щелепи та правий другий премоляр і праве ікло нижньої щелепи та лівий другий премоляр було встановлено інгейджери. Інгейджери були встановлені для того, щоб допомогти при специфічних рухах зуба, а також покращити загальну фіксацію елайнерів в ротовій порожнині. 

Процес лікування складається із шести фаз, із загальною кількістю 24 елайнери та тривалістю лікування — 16 місяців. Під час лікування, лікар відмітила, що пацієнтка була винятково мотивованою та підтримувала відмінну гігієну ротової порожнини протягом періоду лікування. Під час лікування було застосовано елайнери, ідентичні до фінальних 6D елайнерів. На передніх зубах верхньої щелепи було проведено мінімальне реконтурування емалі зуба з метою покращення естетичного вигляду.

Лікування показало хороші результати, які можна побачити на фото з 6 по 10. Лікар відмітила, що протягом процесу лікування з'явилася незначна рецесія ясен на правому центральному різці нижньої щелепи. Пацієнтку було скеровано на консультацію до пародонтолога, та, можливо трансплантацію ясен.


Згорнути
Розгорнути

Схожі публікації

123
Ой, згадав!