Назад
Назад
New Impulses in 2021. Letter from CEO WHITE Олена Полікарчик
28 грудня

Забезпечувати високу якість лікування для наших пацієнтів - стало справжнім спільним викликом у 2020 році. 

Разом ми пройшли через локдауни, реальні та інтелектуальні, спокуси компромісів та економії, розгубленість та паніку. Разом ми з цим усім впорались!

Безумовно, 2020 - це рік трансформацій. Ми захоплюємось тим, як кожен з вас підійшов до власних змін, змінив стоматологічний прийом під санітарні вимоги, запровадив нові сервіси та знайшов креативні комунікаційні стратегії. 

У цьому році ми змінювались разом з вами. Увійшовши у 2020 під новим брендом, ми отримали подвійний виклик - створити власний характер, зберегти високі стандарти сервісу та одночасно адаптуватися під нон-стоп зміни та “чорних лебедів” 2020.

Ще ніколи наша робота не була такою інтенсивною!

Завдяки унікальним лекторам та їх підтримці, ми провели понад 60 безкоштовних вебінарів з 45 запрошеними спікерами, експерементуючи з новими форматами такими як Impulse Online, Expert Talk’s та понеділкові вечірні розмови з цікавими людьми. Пишаємося співпрацею зі спільнотою ІТІ та тим, якими темпами вона зросла у непередбачуваному 2020. 

Ми інвестували більшість власних ресурсів у діджиталізацію наших сервісів. Цього року у нас з’явились власний сайт з унікальним контентом та перший онлайн магазин імплантів. Через те, що ми змушені були зменшити наші особисті контакти, ми намагались бути корисними та доносити важливу інформацію до вас через усі можливі месенджери та соціальні мережі, а креативний відділ цього року побив усі рекорди. 

Сподіваємось, що створений нами сайт для пацієнтів з пошуком клінік, банерів для рецепцій та активна рекламна кампанія стали додатковими інструментами для залучення нових пацієнтів. Наша мережа партнерів досягла позначки 400 клінік!

Дякуємо вам за постійний зворотній зв’язок, вашу особисту підтримку та віру в продукт, а головне, що понад усі складнощі ви не змінили свої стандарти лікування для пацієнтів. Впевнено можемо сказати, що у 2020 році пацієнтів з імплантами Straumann Group стало більше!

Дякуємо за цей рік #StraumannFriends.

Вперед у невідомість 2021-го!

#разомсильніші


Згорнути
Розгорнути

Схожі публікації

123
Ой, згадав!