Назад
Назад
Лікування елайнерами ClearCorrect під час надзвичайних ситуацій
Ортодонтія
21 квітня

Лікування елайнерами протягом останніх десятиліть виправдало себе багатьма факторами успіху та комфорту для лікаря і пацієнта. 

З основних переваг для лікаря це - прогнозованість результату при ретельному плануванні стратегії переміщень, мінімальна кількість візитів пацієнта та економія часу на прийом.

Пацієнт в свою чергу отримує швидший результат (по дослідженнях світової спільноти це на 30-50% краща ефективність), здорові зуби через ідеальну гігієну та уникнення ризику виникнення декальцифікаціїї зубів, відсутність дієти, природній вигляд зубів та посмішки через прозорість самих кап.

З останнього випробування стоматології викликаної Коронавірусом, пацієнти, які лікувались брекетами, унеможливили продовження лікування та піддались ризику звести проміжні результати нанівець, адже регулярно відвідувати стоматолога вже не було можливості, так само як і коригувати ортодонтичні елементи, щоб продовжувати вирівнювання зубів. В багатьох випадках результат погіршувався, навіть порівнюючи з ситуацією “до”.

Пацієнти з елайнерами ж мали можливість самостійно змінювати елайнери, або в деяких випадках використовувати ретенційні капи для фіксування положення зубів, тим самим “заморожуюючи” результат для відновлення чи продовження лікування в інший час.

Цього року, з початком війни в Україні, ми зустрілись ще з одною перевагою лікування елайнерів. 

Зокрема, з лікування елайнерами ClearCorrect, зберігається “історія” лікування, тобто є візуалізований план лікування та стратегія переміщення зубів.

Якщо пацієнт змушений змінити місто, будь який інший лікар-ортодонт зможе “підхопити” лікування та успішно його продовжити. 

Враховуючи, потужну мережу з сертифікованих провайдерів ClearCorrect, пацієнту легко знайти іншого лікаря для продовження лікування в новому місті проживання.

Траплялись випадки, коли пацієнти змушені були виїхати закордон на невизначений час. І для ClearCorrect це не викликає труднощів. Оскільки елайнери представлені у більшості країнах світу. Завдяки виробнику та локальному лікарю, можна перевести пацієнта на лікування в іншу клініку закордоном.

Таким чином “новий” лікар буде мати доступ до даних та повноваження продовжувати, змінювати лікування та отримувати новий пакет елайнерів для пацієнта в своїй клініці.

Як все виглядає на практиці

Якщо пацієнт виїхав закордон та планує продовжувати лікування в місцевій клініці, ClearCorrect переадресовує кейс в кабінет іншого лікаря. Вибір лікаря здійснюється з поміж мережі провайдерів ClearCorrect заздалегідь, залежно від локації та побажань пацієнта. Таким чином, новий лікар отримує доступ до розгорнутого плану лікування, можливості робити корекції та замовляти додаткові капи для пацієнта в межах вибраного пакету лікування. Після  зміни лікуючого стоматолога, відповідно, доставку елайнерів ClearCorrect буде здійснювати на нову адресу, в нову клініку. 

Якщо пацієнт залишається в Україні, але хоче змінити лікуючого стоматолога, всі кроки залишаються незмінними, у пацієнта є можливість обрати стоматолога з переліку сертифікованих провайдерів ClearCorrect. Відмінним є країна доставки - наступні поставки елайнерів будуть розмитнені в Україні ьа доставлен в ту клініку, де буде прийом пацієнта

Якщо пацієнт хоче змінити лікуючого стоматолога

1. Отримати від дилера в України перелік клінік, сертифікованих ClearCorrect

2. Повідомити в якій клініці хоче продовжувати лікування

3. Дилер ClearCorrect в Україні дає запит виробнику на перевід та узгоджує з клінікою-партнером

4. Пацієнт надалі може звертатись в нову клініку за консультаціями та наступними елайнерами в межах вибраного пакету


Згорнути
Розгорнути
123
Ой, згадав!